seha

644 Görüntülenme
Stranger Things Dizisi izle

Stranger Things - 1. Sezon 4. Bölüm

Stranger Things 1. Sezon 4. Bölüm türkçe dublaj ve altyazılı izleme

*Jim Hopper, Joyce’un yaşadıklarının çektiği acıdan kaynaklandığını ve gerçek olmadığını iddia eder. Joyce da delirmediği ve oğlunun hala hayatta olduğu konusunda ısrar eder. Daha sonra otopsi sırasında Will’in doğum izinin olup olmadığını sorar ve bedenin oğluna ait olmadığından emin olur.

*Will’in hala hayatta olduğunu Mike’a kanıtlamak isteyen Eleven, odadaki telsizle Upside Down’daki Will’e bağlanır ve en sevdiği şarkı olan “Should I Stay or Should I Go”yu söylediği duyulur. Bunun üstüne çocuklar, Eleven’ı okula götürüp öğretmenlerinin Heathkit telsiz setiyle Will’e ulaşmaya karar verir.

*Sarı bir peruk ve Mike’ın ablasının kıyafetleriyle okula gizli şekilde sokulan Eleven, Will’in ölümüyle ilgili dalga geçen ve sonrasında da Mike’la kavgaya tutuşan Troy isimli okulun kabadayısını telekinetik güçleriyle herkesin önünde rezil eder. Daha sonrasında Eleven telsiz sistemiyle Will’e ulaşır ve Will’in ağlayarak annesini sayıkladığı duyulur. Aynı şekilde bu sesler, evdeki duvar vasıtasıyla Joyce tarafından da duyulur. Duvarın üzerindeki kağıdı parçalayan Joyce, Upside Down’daki Will’i görür. Çocuklar Will ve annesinin konuşmasını radyodan dinlerken telsiz alev alır.Joyce, Will’e ulaşmak için duvarı parçalar ama bir sonuç alamaz.

*Jonathan ve Nancy, Barbara’nın havuzdaki fotoğrafındaki canavarın Joyce’un kendisine saldırdığını iddia ettiği canavarla aynı olduğunu fark eder.

*Will’in hala hayatta olduğu iddialarından dolayı cesetten şüphelenen Jim Hopper da Will’in cesedi olduğu söylenen vücuda bir otopsi yapar ve vücudun içinden garip ve yapay şeyler çıkar.