seha

550 Görüntülenme
Stranger Things Dizisi izle

Stranger Things - 1. Sezon 6. Bölüm

Stranger Things 1. Sezon 6. Bölüm türkçe dublaj ve altyazılı izleme

*Ortalıktan kaybolan Eleven’ı bulmak için arayışlarını sürdüren Dustin ve Mike’la, ekipten ayrılan ve Will’i bulmak isteyen Lucas’ın yolları ayrılır.

*Jim Hopper, Hawkins Laboratuvarı’nda gördüklerini anlamlandırmaya çalışır ve bir araştırmaya koyulur. İpuçları onu Project MKUltra isimli bir projeye çıkarır.

*Ormana bir kez daha dönme ve canavarı yok etme konusunda kararlı olan Jonathan ve Nancy’nin karşısına bir kez daha Steve ve yumrukları çıkar. Kavga büyür ve polisler gelip Jonathan’ı tutuklar.

*Lucas, Will’e ulaşabilecekleri geçitin nerede olduğu konusunda araştırma yaparken tüm izlerin Hawkins Laboratuvarı’na çıktığını fark eder. Bu esnada Dustin ve Mike da okuldaki kabadayılar tarafından saldırıya uğrar. İkilinin yardımına yetişen de yine telekinetik güçleriyle Eleven olmuştur. Eleven Dustin ve Mike’a, bu yaşadıklarının kendi sorumluluğu olduğunu ve Upside Down’dan kaçarak geçiti açmış olduğu için üzgün olduğunu söyler.

*Mike, Dustin ve Eleven bir kez daha Mike’ın evine dönerken, tamirci görünümlü bir ajan onları fark eder ve laboratuvarı bu konuda bilgilendirir.