seha

551 Görüntülenme
Stranger Things Dizisi izle

Stranger Things - 1. Sezon 7. Bölüm

Stranger Things 1. Sezon 7. Bölüm türkçe dublaj ve altyazılı izleme

*Başı belada olan Lucas’a yardım etmek için harekete geçen çocuklar, bisikletleriyle kaçarken Brenner’ın ajanları tarafından da kovalanmaya başlar. Lucas’la yeniden bir araya gelen Mike, Dustin ve Eleven’ın yolu bir minibüs tarafından kapatılır. Mike’la aynı bisiklette gitmekte olan Eleven bu kez güçlerini söz konusu minibüsü havaya kaldırıp ters döndürmek için kullanır. Sonrasında çocuklar bir araba çöplüğünde saklanmaya başlar.

*Bu esnada Brenner ve ajanları Wheeler’ların evine gider ve Mike’ın ailesine sorular sormaya başlar. Oğullarının tehlikede olduğunu söyleyen Brenner, yine de Karen ve Ted Wheeler’dan istediği yanıtları alamaz.

*Kardeşi için telaşlanan Nancy, polis Jim Hopper’a gider fakat çocukları hala bulamadıkları bilgisini alır. Jonathan da onlara ulaşmak için Will’in walkie-talkie telsizini kullanabilecekleri fikrini ortaya atar. Bunda da başarılı olurlar.

*Will’e ulaşmaya çalışan herkes Byers’ların evinde bir araya gelir. Çocuklar Jim Hopper, Joyce ve diğerlerine Upside Down’a dair tüm bildiklerini anlatır ve hem Will hem de Barb’ın orada tıkalı kaldığını söyler. Eleven da Will’e ulaşabilmek için yeni bir plan ortaya atar.

*Okuldaki küçük bir havuzdan Upside Down’a geçebilen Eleven, ilk önce Barbara’nın cesedini görür. Daha sonra korku dolu ve bembeyaz yüzüyle kurtarılmayı bekleyen Will’le karşılaşır. Eleven ve Will’in teması bir anda kesilir ve Will ortadan bir kez daha kaybolur.