seha

583 Görüntülenme
Stranger Things Dizisi izle

Stranger Things - 1. Sezon 8. Bölüm

Stranger Things 1. Sezon 8. Bölüm türkçe dublaj ve altyazılı izleme

*Hawkins Laboratuvarı’na girmeye çalışırken yakalanan Joyce ve Jim Hopper, ayrı ayrı sorguya alınır. Jim Hopper, bu laboratuvarda yapılanları bildiğini söyler ve sonrasında Will’i bulmalarına yardım etmeleri konusunda bir anlaşmaya varılır. Joyce ve Hopper, laboratuvardaki duvardan Upside Down’a geçer ve Will’i bulmaya çalışır.

*Nancy ve Jonathan’ın canavarı yakalama planları devam eder. Evde çeşitli tuzaklarla canavarı beklerler. Bu esnada Steve ortaya çıkar ve evde neler olduğunu anlamaya çalışır. İkiliye yardım etmek isteyen Steve, ilk başta elden kaçırdıkları canavar Jonathan’a bir kez daha saldırdığında bir beyzbol sopasıyla ona vurmaya başlar. Sonra kurdukları tuzaklara doğru yönelttikleri canavar alev alır ve ortadan kaybolur.

*Mike ve Eleven, okulda saklanırken gelecekleri hakkında konuşmaya başlar ve romantik bir an yaşanır. Bu esnada Brenner’ın ajanları çocukların okulda olduğunu tespit etmiştir. Onları sıkıştıran ajanları gözlerinden kanlar fışkıracak şekilde öldüren Eleven, güçlerini çok fazla kullandığı için yorgun düşer. Ortalıktaki kan ilgisini çeken canavar duvarlardan belirir ve Brenner ve ajanlarına saldırır. Çocuklar bir sınıfa gizlenir.

*Joyce ve Hopper, Upside Down’da onlarca cansız insan vücudu gördükten sonra nihayet Will’i bulurlar. Çok kötü durumdaki Will’in canlı olduğundan emin olduktan sonra rahatlayan Joyce ve Hopper, Will’i Upside Down’dan çıkarır.

*Canavar çocukların olduğu sınıfa gelir. Korku içindeki bu bekleyiş sırasında Eleven öne çıkar ve güçlerini kullanarak Canavarı bir duvara yaslamayı başarır. Bu esnada Mike’a dönen ve “Elveda Mike” diyen Eleven bütün gücünü kullanarak canavarı karanlık bir dumana çevirir ve kendisi de bu dumanın içinde kaybolur.

*Hastanede tedavi edilen Will’e arkadaşları, maceranın kaçırdığı kısımlarını heyecanlı bir şekilde özetler. Yaklaşık bir ay kadar sonrasında Will’i evde ailesiyle yemek yerken görürüz. Ara sıra Upside Down’a dair izler ve görüntüler görmeye başlayan Will, tam olarak iyileşmediğini ve hala sıkıntılar yaşadığını ailesine söylemez.