seha

1,038 Görüntülenme
masaj
Borat 2 izle
6.8 IMDB Puanı

Borat 2 izle

(Borat Subsequent Moviefilm)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 95 dakika
Yönetmen
Senaryo Sacha Baron Cohen, Anthony Hines, Dan Swimer, Peter Baynham, Erica Rivinoja, Dan Mazer, Jena Friedman, Lee Kern, Sacha Baron Cohen, Anthony Hines, Dan Swimer, Nina Pedrad, Sacha Baron Cohen
Borat 2 izle Borat 2 türkçe dublaj ve altyazılı Full HD izleme. Film, Ünlü İngiliz komedyen Sacha Baron Cohen‘in 2006 yılında ilk olarak vizyona soktuğu filmin ikincisi 2020 yılında geliyor. Pandemi sürecinde gizlice çekilen film, 23 Ekim 2020‘de Amazon Prime Video‘da yayınlanacak. 14 yıl aradan sonra ikinci film ile seyircileri buluşmaya hazırlanan yapımın tam adı ‘Borat: Gift of Pornographic Monkey to Vice Premiere Mikhael Pence to Make Benefit Recently Diminished Nation of Kazakhstan‘ olarak açıklandı. Türkçesi ‘Borat: Şanlı Kazakistan Milletinin Çıkarlarını Artırmak İçin Amerikan Kültürünün İncelenmesi‘ anlamına geliyor. Borat 2’nin yayın tarihi belli oldu Bu uzun film adı ilk filmde de dikkat çekici unsur olmuştu. İlk filmin adı da ‘Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan‘ idi. İlk bilindiği üzere en iyi film kategorisinde Oscar adayı olmuştu. Sacha Baron Cohen’in oynadığı ilginç karakterlerden biri olarak bilinen Borat karakteri bu film ile birlikte 14 yıl sonra ekranlara dönmüş olacak. Jason Woliner‘in yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosunu Sacha Baron Cohen ile birlikte 8 farklı isim kaleme aldı.

Filmin konusu, Borat filminin devam halkası olan yapımda, artık tanınan bir gazeteci olan Borat’ın maceralarına odaklanıyor. Kendisini bir yıldız olarak gören Borat, kimliğini saklayarak çalışmak zorunda kalır. Borat karakterine bir kez daha Sacha Baron Cohen hayat veriyor. 2020 Amerikan seçimlerini konu alacağı düşünülen filmde Amerikan 2. başkanı Mike Pence gibi isimleri de göreceğiz. Filmin Kasım ayında yapılacak olan ABD Başkanlık Seçimlerini de tiye alacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.