seha


5,881 Görüntülenme
Bright 2 izle Türkçe Dublaj HD
7.2 IMDB Puanı

Bright 2 izle Türkçe Dublaj HD

  • Yapım Yılı

Bright 2 izle


altyazılı 1080p tek parça Bright 2 izle hd kalitede 720p full türkçe dublaj seyret

Film konusu


2017’de Netflix kütüphanesinin en çok konuşulan işlerinden biri de Bright olmuştu. Will Smith başrolündeki fantastik maceranın bu denli gündem olması ise neredeyse 100 milyon dolara ulaşan bütçesinden kaynaklanıyordu. Daha sonraları Netflix’ten büyük bütçeli pek çok yapım geldi ancak devamı gelecek denilen Bright’tan bir daha haber alamadık. En azından şu ana kadar. İptal edildiği düşünülen Bright 2 filmi için yönetmen David Ayer’den yeni açıklama geldi. Devam filmini de yönetecek olan Ayer filmi bekleyenlere müjdeyi veriyor.

Ayer’in filmle ilgili yaptığı açıklama şu şekilde: “Hala geliştirme sürecinde. Üzerinde çalışıyoruz. Yakın zamanda halletmeyi planlıyoruz. Bu evreni biraz daha keşfetmek harika bir fırsat. İnsanların keşfedilecek daha pek çok şey olduğunu düşündüğüne inanıyorum. İnsanlar ‘Ejderhayı anlat. Tarihini anlat’ diyor. Çok zengin bir dünya ve biz biraz daha içine dalmaya hazırız.”

Devam fimi iki yıl önce onay almasına karşın şimdilik belli ki hala elle tutulur bir şey yok. Film kısa sürede adından söz ettirse de eleştirmenler ve izleyicilerden karmaşık tepkiler almıştı. Elfler, orklar ve insanlar arasında dönen macerada belli başlı noktalar da havada kalmış ve sonrasında yayınlanan “açıklayıcı videolar” ile tamamlanmaya çalışılmıştı. Yeni filmin ilk filmin hatalarına düşüp düşmeyeceği de merak konusu. Elbette şimdilik ikinci film için bir tarih bulunmuyor. İlk filmi Netflix kütüphanesinden izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

5 yorum