seha

63,134 Görüntülenme
Cinayet Süsü Full Hd izle (2019 Film)
7,3 IMDB Puanı

Cinayet Süsü Full Hd izle (2019 Film)

(Cinayet Süsü)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
Yönetmen
Senaryo Ali Atay, Aziz Kedi, Feyyaz Yigit
Ali Atay yönetmeliğinde olan 2019 yerli filmi " cinayet süsü izle " Seri katili bulmak için uğraşan cinayet büro ekibinin macerasını konu alıyor. vizyona giren film online burda.
Ali Atay Yönetmenliğinde " Cinayet Süsü " Filmi Sizlerle !!!
Vizyona girdikten sonra başarılı oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekerek izleyicilerin beğenisini kazanan yerli komedi filmi hakkında tüm detayların cevabı sizlerle.

Cinayet Süsü Filminin Konusu
Komedi yanı sıra, suç içerikli filmde: herkesin başına bela olan ve cinayet büro ekibi tarafından aranan gizemli bir seri katili ararken ekibin başından geçen tüm maceralar konu alınmakta.Başkomiser olan Emin yardımcıları olan Salih komiser,Asuman ve bir diğer yardımcı Alaattin bu seri katili yakalamak için baya bi çaba sarfederler ancak. Hiç bir ip ucu bile bulamazlar,bu durumdan oldukça sıkkın olan ekip,katili bulmakta oldukca ısrarlıdır.

Geçen tüm zamanlar ekip için olumsuz sonuçlar doğurmakta bir an önce katili bulmak zorundadırlar,zira her geçen gün yeni bir cinayet işlenmektedir.Bu durumdan ekibimiz üzerinde oldukca çok fazla baskı vardır. Bi süre sonra Emniyet müdürü Emin başkomiserin ekibine " suç uzamanı " ismi verilen başaralı bi polis arkaşı katar bakalım bundan sonra katil mi artık yakalanacak,polisler mi pes edecektir.Devamı için filmi izlemeniz yeterli.

Filmin yönetmeni ( Ali Atay )
Daha öncesinde çok iyi filmlere ( Ölümlü dünya,Limonata) imza atan başarılı yönetmenimiz film için herkesi sinemaya davet ediyor.

Cinayet Süsü Oyuncu Kadrosu
Feyyaz yiğit,Uğur Yücel,Binnur Kaya,Cengiz Bozkurt,Mehmet Özgür,Mert Denizmen,Aycan Koptur ve Müfit Kayacan gibi başarılı oyuncuların yer aldığı " Cinayet süsü " filmi vizyonda.

Feyyaz Yiğit Çakmak ( Yazar )
Başarılı oyunculuğunun yanı sıra yazar olan başarı genç 1 Temmuz 1988 yılında Düzce'de dopmuştur.Resim üzerine Ankara Anadolu Güzel Sanatlar bölümünden mezun olup Hacettepe üniversitesinde öğrenimini tamamladı.Bundan Önce " Ölümlü Dünya " filminde ki performasın ile de çok övgü almıştır.

Resimler 3

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1.660 yorum