seha
Devam Ediyor
Narcos Dizisi izle
8.8 IMDB Puanı

Narcos Dizisi izle

Senaryo Carlo Bernard, Chris Brancato, Doug Miro, Paul Eckstein
Ödüller 2 Golden Globe Adaylığı. Diğer 8 ödül & 16 adaylık.
Narcos dizisi izleme 720p türkçe dublaj ve altyazılı seyret

Kolombiyadan dünyaya yayılan ünü ile, büyük uyuşturucu mafyası Pablo Escobar'ın hayatını anlatan dizinin bütün bölümlerini bu adreste bulacaksınız..

70li yıllarda Kolombiya'da geçen dizide, Pablo escobarın yükleliş yıllarına tanık olacaksınız.Dünyadaki kokain ticaretinin önemli bir bölümünü elinde bulunduran adam, yaşayan en zengin insanlar içinde 7. sıraya yerleşmişti.Kazandığı parayla ise garibanları sevindirmeyi ilke edinen Pablo bir o kadarda tehlikelidir.Pablo, bir çok sivil ve polisin ölümüne de sebebiyet vermiş olmasına karşın halk tarafından el üstünde tutulmaktadır.


Narcos Dizisi konusu

Kurduğu ticaret ağı sayesinde Meksika, Ameraka, Porto Riko başta olmak üzere birçok ülkeye rahatlıkla uyuşturucu sokabiliyordu ve herkes önüne bir engel koymakta çekiniyordu.Rakipsiz bir şekilde büyüyen Pablo, ülkesinde devlet başkanlığına adaylığı koyacak kadaar büyük bir isim haline geldi.Başkanlık seçimleri sırasında rakiplerini yoketmeye çalışınca, hükümet tarafından adaylığı engellendi.Bu durum devlete karşı savaş açmasına ve daha çok insanın ölümüne sebebiyet vermiştir.


Filmi Hakkında Genel Bilgilendirme
Narcos Dizisi izle - Ölüm tarihi olan 2 Aralık 1993 tarihine kadar süren, film gibi çekmiş dolu dolu hayatı talihsiz bir şekilde son buldu.Narcos dizisini izlerken bütün detaylara hakim olarak bu sıradışı adamı yakından tanıyacaksınız.720-pizleme.com Keyifli Seyirler diler..

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın