seha

562 Görüntülenme
masaj
Dos (Two) izle
4.2 IMDB Puanı

Dos (Two) izle

(Two)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 70 dakika
Yönetmen
Senaryo Cuca Canals, Christian Molina, Mike Hostench
Dos (Two) 1080p Türkçe Dublaj ve 720p Altyazılı Full HD izle 2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Dos izle ya da orijinal adıyla Two izle filmi, yönetmenliğini Mar Targarona’nın yaptığı İspanya yapımı bir filmdir. Senaryosunda Cuca Canals, Christian Molina ve Mike Hostench isimlerinin imzası bulunan Two izle filmi, gizem ve gerilim filmleri türünde yer alan bir dram filmidir. Two izle filminin oyuncu kadrosunda ise Pablo Derqui, Marina Gatell, Esteban Galilea isimleri yer almaktadır.

10 Aralık 2021 tarihinde gösterime giren Netflix filmi Two Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, birbirlerini tanımayan ve birlikte uyanan iki insan kendilerini karınlarındaki yapıştırıcı ile birbirine bağlı bulur. Bu iki yabancı etrafında dönen filmde oldukça gerilim ve zaman zaman mizah sahneleri de içermektedir. İkili, kendilerini buldukları gizemli odaya nasıl geldiklerini hatırlamazlar ve birbirlerinden giderek daha fazla şüphelenmeye başlarlar.

Netflix Two izle filminde bu cehennemlerinden nasıl çıkacaklarını öğrenmek için noktaları birleştirmeleri gereken iki yabancının hikayesinin anlatıldığı film 70 dakika sürmektedir. Rahatsız edici öğeler içeren ve oldukça gerilim ve soru işaretini bulunduğu İspanya yapımı Dos izle ya da Netflix’te gösterime giren Two izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi 720p-izle üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.