seha

20,175 Görüntülenme
Gamonya: Hayaller Ülkesi izle – 2020 Filmi Nerede?

Gamonya: Hayaller Ülkesi izle – 2020 Filmi Nerede?

(Gamonya: Hayaller Ülkesi)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 92
Kategori
Çocuklar için 10 ocak 2020 vizyonda olacak, (Gamonya Hayaller Ülkesi izle filmi ) nerede çekildiği Türkçe Dublaj mı ?Hepsi fragmanda mevcut.
Gamonya: Hayaller Ülkesi Filmi 10 ocak da yayında
Fantastik macera türünde oldukça başarılı bir örnek olarak gösterilen Gamonya: Hayaller Ülkesi filmi, tüm fantastik macera meraklılarını ekran başına bekliyor. Türk sinema dünyasında fantastik macera türünde filmlerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Gamonya: Hayaller Ülkesi filmi de bunlardan bir tanesi. Türk sinemasında başarılı bir örnek olarak gösterilmeye aday Gamonya: Hayaller Ülkesi, geniş bir izleyici kitlesine hitap ediyor.
Yerli Çocuk Filmi Türk sinemasında fantastik macera türünde oldukça büyük emek verilerek çekimleri gerçekleştirilen Gamonya: Hayaller ülkesi film için özel dekor ve kostümlere sahip. Hem dekoru hem de film boyunca tercih edilen kostümleri ile küçük sinema tutkunlarının dahi dikkatini çekmeyi başaran film, soluksuz izlenecek bir macerayı beyaz perdeye getiriyor.
Ocak Ayı Serisi Film Listesi Doluyor !!!
Filmde Gamonya’nın büyülü, macera dolu dünyasına izleyicilerini konuk eden ekip, tüm detayları düşünerek film dekoru üzerinde büyük bir emek harcamış. Yediden yetmişe filmi izleyen herkesin keyif alacağı düşünülen Gamonya: Hayaller Ülkesi filminde maceralar ve fantastik olaylar gözünüzü kırpmadan izlemenizi sağlayacaktır.


Resimler 2