seha

40,622 Görüntülenme
Hızlı ve Öfkeli 9 Filmi Full izle (2021)
5.2 IMDB Puanı

Hızlı ve Öfkeli 9 Filmi Full izle (2021)

(F9)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Perfect Storm Entertainment, Original Film, One Race Films, Universal Pictures, Roth/Kirschenbaum Films
  • Film Süresi 143 dakika
Yönetmen
Senaryo Daniel Casey, Justin Lin, Alfredo Botello
Hızlı ve öfkeli 9 (Fast & Furious 9) filmi 2021'de vizyona girecek. Serinin yeni filmini full hd olarak tek parça izle. Herkesin merakla beklediği Türkçe dublaj izle. Hızlı ve Öfkeli 9 adlı filmde önceki serilerde olduğu gibi bizi bir çok aksiyon dolu sahne bekliyor. Filmde önceki serilerde rastlamadığımız isimlerde olsa şu anlık oyuncu kadrosu şu şekilde olacak gibi gözüküyor: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Lucas Black, Tyrese Gibson, Lex Elle ve John Cena. Filmin yönetmen koltuğunda her zaman olduğu gibi Justin Lin oturmaktadır. Önceki serilerden aldığımız tadın bu bölümdede olması dileğiyle iyi seyirler. Filmin vizyon tarihi 22 Mayıs 2021.

Hızlı ve Öfkeli 9
Aksiyon ve macera tutkunu sinemaseverlerin en sevdiği film serilerinden olan Hızlı ve Öfkeli serisi geçmişten günümüze heyecan dolu filmleriyle ekranlara gelmiştir. Bütün filmlerinin meraklı beklendiği ve izlendiği serinin yeni filmi olan Hızlı ve Öfkeli 9 2021 yılında vizyona girmiştir. Tehlikeyi ve hızı seven insanlar için vazgeçilmez olan film serisinin yeni filmi ilgi uyandırmıştır. Serinin son filmi olan Hobbs ve Shaw yine macera dolu konusuyla izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. 2021 yılının en çok izlenen filmlerinden olan Hızlı ve Öfkeli – Fast 9 filmi başarılı ve tecrübeli yapım kadrosuyla dikkat çekmektedir.
Filmin konusu, insanlara zarar vermek için ortaya çıkan kötü güçlere karşı mücadele edecek olan Hobbs ve Shaw isimli kahramanların hikayesini anlatmaktadır. ABD’nin başarılı güvenlik ajanlarından olan Hoobs ve İngilizlerin önemli bir askeri olan Shaw uzun seneler boyu birbirlerine karşı üstün gelmeye çalışmıştır. Ama dünyaya yöneltilen tehdit nedeniyle birlikte hareket etmek zorunda kalacak olan ikili maceralar yaşayacaktır. Dünyadaki canlılar biyolojik bir savaş ile tehdit edilmektedir. İnsanlara zarar vermek isteyen Brixton adlı karakter biyolojik bir kitle imha silahını ele geçirmiştir. Onu durdurmaya çalışan iki kahraman dünyayı kurtarmak adına mücadele edecektir.
Hızlı ve Öfkeli 9 Karakterleri
Dünyayı kötülüklerden korumak adına bir araya gelmek zorunda kalan iki askerin mücadelesini anlatan filmde çeşitli karakterler bulunmaktadır. Filmin ana karakterleri ise Luke Hobbs ve Deckard Shaw isimli askerlerdir. İki asker, dünyayı tehlikeye atmaya çalışan Brixton adlı karaktere karşı mücadele vermektedir. Filmin diğer önemli karakteri ise Hattie Shaw olarak karşımıza çıkmaktadır.
Hızlı ve Öfkeli 9 Film Bilgileri
Aksiyon türünde yapılan film, 22 Mayıs 2021 tarihinde vizyona girmiştir. ABD yapımı olan film, 2 saat 16 dakika sürmektedir. Hızlı ve Öfkeli serisinin her filminde olduğu gibi heyecan ve aksiyon dolu sahneleri olan Hızlı ve Öfkeli 9 filmi sinemaseverler tarafından ilgiyle izlenmektedir. Film hakkında belirlenen IMBD puanı ise 6.5 şeklindedir.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

101 yorum