seha

23,124 Görüntülenme
İncir Reçeli 1 izle (720p)
7.9 IMDB Puanı

İncir Reçeli 1 izle (720p)

(İncir Reçeli)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 94dk
Kategori
İncir Reçeli 1 izle; İsyan şarkısı ile oldukça iyi çıkış yapan incir reçeli filminin ilk serisi dram ve romantizmi full hd kalitede indirerek,bölümleri izle
Aşkın Tarifi

Film romantik ve drama dalında vizyona girmiş filmlerdendir. Film 2 seriden oluşmaktadır. 2011 ve 2014 yılında vizyona girmiş 2 film aynı konu ve isime sahip 2009 yapımı kısa filmin uzun metraja dönüşmüş halidir. Fakat ne kadar orijinal bir konuya sahip olduğu ise tartışılır.
Filmlerin Konusu

İncir Reçeli; Filmde rüya gibi başlayan bir aşkın sonunun trajik bir olaya sürüklenmesi konu alınmaktadır. Bir televizyon programına skeç yazarak hayatını kazanan Metin’in tek isteği senaryolarından birine film çekilmesidir. Fakat senaryoları sürekli geri çevrilen Metin bir akşam gittiği barda Duyguyla tanışır. Metin bardan sonra sarhoş olan bu kızı evine alır.
Fakat ertesi sabah kız bir not bırakarak evden çoktan gitmiş olur. Aradan bir süre geçtikten sonra aynı barda tekrar karşılaşırlar ve eve giderler. Sonrasında Duygu Metin’de kalmaya başlar. Metin ise kadının adından başka hiçbir şey bilmese de ona âşık olur. Duygu sık sık ortadan kaybolunca metin onun sırrını öğrenmek için takip eder. Takibin sonunda öğrendikleri ise her şeyin başlangıcı olur.

İlk Film Hakkında

Filmin 2. Serisinde ise Metin Duyguyu kaybettikten sonra her şeyden vazgeçmiştir. İncir reçeli 1 filmini çekmiştir fakat artık isteği kalmamıştır. Barlarda çıkıp şarkı söyleyen Metin beklenmedik anda bir kadınla karşılaşır. Çaldığı barda çalışmaya başlayan kadın metini bulunduğu durumdan kurtarmak için elinden geleni yapa. Kadının bir sırrı ise Metin’de büyük değişikliklere sebep olacaktır. Romantizmden vazgeçemeyen izleyiciler için İncir Reçeli 2 izlenilmesi gereken bir filmdir.


Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

69 yorum