seha

1,353 Görüntülenme
Islıkçılar Full izle La Gomera (The Whistlers)

Islıkçılar Full izle La Gomera (The Whistlers)

(Islıkçılar)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 90
Kategori
Islıkçılar Filmi Gösterime Giriyor !!!
Adada geçen gerilim filmlerinden hoşlanır mısınız? Islıkçılar filminde ele alınan ada hikayesi, tam size göre! Birçok sinema tutkununun büyük ilgi ile takip ettiği filmdeki arkadaş grubunun maceraları ve gerilim dolu sahneleri, sizlere güzel bir film keyfi yaşatmayı amaçlıyor. Aksiyon sahnelerinden hoşlanan birçok kişinin keyifle izlediği filmde, bir adada Islık dilini öğrenmeye çalışan arkadaş grubunu izliyorsunuz.

Film 10 Ocakta Vizyonda !!!
Gerilim türünde sinema dünyasında yer alan en iyi filmlerden bir tanesi olan Islıkçılar filminin orijinal adı, La Gomera. Filmin geçtiği adanın adı olan La Gomera, bir polis memurunun ıslık dilini öğrenmek için adaya gelişi ile başlar. Adaya ayak basmasının ardından aksiyon, macera ve gerilimin doruklarda yaşandığı filmde, oldukça keyifli bir hikaye işlenmektedir.
Silahlı çatışmaların, kovalamacaların yaşandığı sahnelerde seyircisinin nefesini kesen Islıkçılar filmi, aynı zamanda izleyicisinde büyük bir merak da uyandırmaktadır. Gerilim ve aksiyon dolu sahnelerin arasında farklı mizah anlayışı ile film tutkunlarının yüzlerini de yer yer gülümseten film, başyapıtlar arasında gösterilmeye aday.


Resimler 2