seha

417 Görüntülenme
Knock Out izle
7.9 IMDB Puanı

Knock Out izle

(Knock Out)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
Knock Out türkçe izleme Yönetmen koltuğunda Roy Hin Yeung Chow gibi önemli isim yer almaktadır. Film imdb'den 7.9 gibi yüksek puan almayı başarmıştır. Çin yapımı 2020 filmi, içerdiği aksiyon sahneleri ve dövüş sahneleriyle izleyicide büyük bir heyecan uyandırdı. Film konusu, Geng Han’ın namağlup boksör Zhou Shi’ye, Elena Askin’in de Zhou’nun kızı Blithe’ye hayat veriyor.

Boksörümüz Zhou Shi, Kurt lakaplı karşısına çıkan her rakibini kolayca alt eden bir boksördür. Karısına çok aşıktır ve o sırada karısı Blithe’ye hamiledir. Yine unvanını korumak için çıktığı son maçında rakibinin ona yaptığı saygısız bir hareketten ötürü çok sinirlenir ve rakibine çok sert darbeler indirerek onu ringden dışarı atar. Kafasını raunt ziline çarpan rakibi acilen hastaneye götürülür ve komaya girer ve bir daha çıkıp çıkmayacağı belirsizdir. Knock Out türkçe altyazılı izleme Zhou Shi galibiyetinden sonra mekanlarında arkadaşlarıyla kutlama yaparken, alt ettiği rakibinin arkadaşları sopalarla mekanı basar ve onlara saldırır. Arkadaşının çok ciddi bir darbe alması üzerine kendini kaybeden Zhou yakaladığı birisini öldürene kadar döver ve bunun üzerine suçlu bulunup hapse girer.

6 yıllık cezası sonunda biten ve dışarı çıkan Zhou Shi, karısını ve çocuğunu görmek için sabırsızlanıyordur. Knock Out full izleme Fakat karısının bir araba kazasında öldüğü haberini alınca yıkılır ve bütün hayatını kızına adayarak boks kariyerine son verme kararı alır. Aynı zamanda kızıyla, kızının vekaletini almakla ve parasal sorunlarla boğuşan Zhou Shi bakalım ringde yaptığı gibi hayatta da sorunlarını Nakavt edebilecek midir?