seha

2,772 Görüntülenme
Küçük Kadınlar izle – (Little Women) 2020 Filmi
7.9 IMDB Puanı

Küçük Kadınlar izle – (Little Women) 2020 Filmi

(Little Women)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Sony Pictures
  • Film Süresi 135 dakika
Yönetmen
Senaryo Greta Gerwig, Louisa May Alcott
Ödüller 1 Oscar Kazandı. Diğer 72 ödül & 185 adaylık.
Küçük Kadınlar Little Women
2020 yılının yeni filmleri arasında bulunan Küçük Kadınlar – Little Women, ilgi çekici konusu ile merakla bekleniyor. Ünlü oyuncuların rol aldığı film, romantik ve dram türlerinde yapılmıştır. İç savaş yıllarının sonrasındaki Amerika’yı anlatan bir filmdir. Dört tane kız kardeşi anlatan filmde, kız kardeşler farklı karakteristik özelliklere sahiptir. Kızların isimleri; Amy, Beth, Jo ve Meg şeklindedir.

Çocukluk yıllarından sonra zor günler yaşayacak olan dört kız kardeşin babası iç savaş nedeniyle evden ayrılmak zorunda kalmıştır. Anneleri ile birlikte hayata tutunmak zorunda kalan kız kardeşler, güçlerini birbirlerinden almaktadır. Zorlukları birlikte durarak aşan kardeşlerin dram ve romantizm dolu hikayesini anlatan bir filmdir.

2020 Dram Filmi Küçük Kadınlar
Ünlü ve tecrübeli yönetmen Greta Gerwig’in görev aldığı dram filmi Little Women, 14 Şubat 2020 tarihinde vizyona giriyor. Sony Pictures tarafından yapılan filmin oyuncu kadrosunda oldukça ünlü isimler yer alıyor. Saoirse Ronan, Emma Watson, Florence Pugh ve Eliza Scanlen gibi oyuncuların rol aldığı film merakla bekleniyor. Bu dört ünlü ve güzel isim filmde yer alan kardeşleri canlandırıyor.

ABD yapımı bir film olan Küçük Kadınlar, 2 saat 15 dakika sürmektedir. Filmin türleri romantik ve dram şeklindedir. Oscar ödüllü ve Oscar ödül adaylığı bulunan oyuncuları ile oldukça iddialı bir film olan Küçük Kadınlar, 2020 yılının en başarılı filmlerinden biri olacağı hakkında yorumlar bulunmaktadır. Filmin Türkiye dağıtıcısı Warner Bros olarak açıklanmıştır.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

4 yorum