seha


7,730 Görüntülenme
Kutup Köpekleri Filmi izle Full ( Animasyon)
3.9 IMDB Puanı

Kutup Köpekleri Filmi izle Full ( Animasyon)

(Arctic Dogs)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Entertainment Studios Motion Pictures
  • Film Süresi 92 dakika
Yönetmen
Senaryo Bob Barlen
Kutup Köpekleri Animasyon Filmi
Sevimli hayvan dostlarının macera dolu hayatlarını konu alan keyifli animasyon filmleri arasında Kutup Köpekleri, merakla beklenen filmlerden bir tanesi. ABD yapımı başarılı bir sinema animasyon filmi Kutup Köpekleri’ni izlerken çok keyifli vakit geçireceksiniz. Gerçek dünyanın sıradanlığından sıkılıp birkaç saatliğine de olsun uzaklaşmak isterseniz çocuklarınız ile birlikte Kutup Köpekleri filmini izlemeyi tercih edebilirsiniz.
Kuzeyde ki en Hızlı Köpek Ve Arkadaşları
Swifty, dünyanın en hızlı köpek kuryesi olmayı amaçlamaktadır. Eğlenceli ve macera dolu hayatında Swifty bu amacına ulaşabilecek mi? Antartika Postahanesi’nde çalışan Swifty’nin gizemli bir paketi ulaştırmak için çıktığı macera dolu, sürprizli yolculuğunda ona eşlik edeceksiniz. Kutup Köpekleri filmi, animasyon filmleri arasında en çok tercih edilen başarılı animasyonlardan bir tanesi.

Swifty’i başarmak uğruna çalıştığı amacına beklerken zorlu ve tehlikeli bir yolculuk beklemektedir. Bu zorlukları aşmak için arkadaşlarında da bu yolculukta destek alan Swifty’nin eğlenceli macerasını konu alan Kutup Köpekleri filmi aynı zamanda film boyunca hayat amacı, azim ve zorluklarla mücadele gibi çeşitli konularda önemli mesajlar vermektedir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

44 yorum