seha

301 Görüntülenme
Little Big Women izle Netflix
7.7 IMDB Puanı

Little Big Women izle Netflix

(Little Big Women)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 123 dakika
Senaryo Joseph Chen-Chieh Hsu, Maya Huang
Ödüller 1 ödül & 5 Adaylık.
Little Big Women türkçe dublaj ve altyazılı izleme 2021 Netflix'in orjinal filmi Little Big Women ülkesinde çok iyi karşılanmıştır. Filmin konusu, Aile her şeydir. Sizi yoktan var eden, geleceğe umutla bakmanıza sebebiyet veren ve birine sırtınızı dayama gereği duyduğunuzda yanınızda olan yapıdır. Her bir bireyin önemini ayrı ayrı önemlidir. Anneler duygusal tavırlarıyla sizi büyütürken babalar ise sert fakat içten içe yumuşak halleriyle yanınızda olur. Filmin konusunu oluşturan ailede, bu değerler tek tek gün yüzüne çıkarken babalarının acı kaybı aileyi kötü duruma sokar.

Ailenin 5 farklı kadını üzerinden şekillenmeye başlayan yapım, izleyenlere sert bir dramatik hava hissettirir. Yıllardır görmediği kocasının ölümünün ardından korumacı tavırlarıyla ön plana çıkan anne, her bir kızın hayatına değmeye çalışır.

Dakikalar ilerledikçe birbirinden farklı karakterlere sahip aile mensuplarının hayatlarına şahit oluruz. Doktorundan restoran sahibine, orta yaşlı bir ergenden hayata küsen bir kıza kadar kimisi duygusal tavırlarıyla ön plana çıkar. Kimisi ise son günlerin popüler mottosu olan vurdumduymazlığın diplerini oynar. Fakat hepsinin bir hayatı ve kurması gereken bir geleceği vardır.