seha

834 Görüntülenme
Marriage Story izle – 2019
8.0 IMDB Puanı

Marriage Story izle – 2019

(Marriage Story)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 137 dakika
Yönetmen
Senaryo Noah Baumbach
Ödüller 1 Oscar Kazandı. Diğer 122 ödül & 246 adaylık.
Marriage Story izleme 6 Aralık 2019 tarihinde yayınlanan ve oscar ödüllerinde birçok dalda aday gösterilen drama türündeki ''Marriage Story'' filminin yönetmenliğini Noah Baumbach yapmaktadır.

Marriage Story Konusu
Marriage Story, iyi eğitim almış, yeteneklerini işine katmış entelektüel bir çiftin, Charlie ve Nicole'ün, avukatların insafsızlığında savrularak halletmeye çalıştıkları bir ayrılık hikayesi. Çiftin küçük bir çocuğu var, adı Henry, o da ebeveynleri gibi zeki ve farkındalığı yüksek bir çocuk. Evi, eşyaları, parayı paylaşmak kolay, peki ya evladınızı nasıl paylaşırsınız? Henry'nin velayeti aslında sessizce ayrılıp kendi hayatlarına dönebilecek ya da ilişkiyi tamir edip yola devam edebilecek iki insanı, Ardenler'de savaşan düşmanlara çeviriyor. Birbirlerini anlamak, konuşmak ve anlaşmak yerine, avukatların yükselttiği bir endişe dalgasına kapılarak sürekli hendek kazıyor, süngü takıyor ve hücum ediyorlar.

Film iki saat boyunca bu iki kişilik savaşı ve istikhamcılarını gösterirken aslında temel sorunumuz olan doğru iletişim kuramama felaketimize odaklanıyor. Charlie ve Nicole'ün avukatlardan kurtulup bir odada konuşmaya başladıklarında yaşadıkları tartışma, itiraflar, sinir krizi ve ardından gelen af dileme duygusu, evliliğin biterken bile sadece iki kişi arasında olması gerektiğinin altını çiziyor. Filmimizi türkçe dublaj ve altyazılı dil seçenekleriyle beraber 720p 1080p kalitesinde hd olarak full seyredebilirsiniz. iyi seyirler dileriz.