seha

24,570 Görüntülenme
Ölümcül Labirent – Escape Room 2 izle (2020)
9,9 IMDB Puanı

Ölümcül Labirent – Escape Room 2 izle (2020)

(Escape Room 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 98
Yönetmen
Senaryo Bragi F. Schut
ölümcül labirent 2 izle,espace room 2 olarak 2020 yılında korku film severler için ekranlarda olacak.Türkçe dublaj ve altyazılı izleme ile.
Escape Room Filmi
Türkçeye çevrilmiş adıyla ‘Ölümcül Labirent’, Orijinal adıyla ‘Escape Room’ korku, dram, gizem dalında 2019 Ocak’ta çıkan filmdir. Escape Room tüm Dünyada oynanan bir oyundur. Oyun, bir grup insanın kapalı oldukları yerden ipuçları bularak kaçmasına dayanır. Bu oyun temalı şuana kadar 4 tane film çıkmıştır. En ses getireni şüphesiz ki Ölümcül Labirent olmuştur.
Escape Room 2. Film Gelecek mi?
Gişe de çok büyük başarılar elde edemese bile kendi türündeki filmler arasında bir hayli ses getirmiş ve hasılat toplamış olan Escape Room filmi için yönetmen tarafından 2. filmin olacağı doğrulandı. 1. filmin senaristleri 2. filmde de olacaklar. İlk filmin yayınlanmasından 15 ay sonra yani Nisan 2020’de 2. filmin çıkacağı düşünülmektedir.
İlk film insanları hayrete düşürecek kadar muhteşem olmasa da, yaptığı ters köşeler, konseptleri vs. itibariyle güzel bir film zevki sunup birçok eleştirmenin beğenisini kazanmıştır. 2. filmde, ilk filmdeki birçok oyuncunun öldüğü düşünülürse farklı bir oyuncu kadrosu ile gelmesi muhtemeldir. 2. filmde, ilk filmden hayatta kalanların gelmesi muhtemel olarak gözükmektedir.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

46 yorum