seha


2,216 Görüntülenme
Raydan Çıkanlar (Türkçe Dublaj) HD izle
6.6 IMDB Puanı

Raydan Çıkanlar (Türkçe Dublaj) HD izle

(Derailed)
  • Yapım Yılı 2005
  • Ülke
  • Yapım Şirketi The Weinstein Company
  • Film Süresi 108 dakika
Kategori
Yönetmen Mikael Håfström
Senaryo Stuart Beattie, James Siegel
Oyuncular Vincent Cassel, Clive Owen, Addison Timlin, Melissa George
Raydan Çıkanlar Hakkında
Dram ve Gerilim tarzında olan Raydan Çıkanlar Filmi James Siegel'ın Derailed adlı romanından esinlenerek Stuart Beattie tarafından senaryoya dökülmüştür..Raydan çıkanlar türkçe dublaj gizli aşk yaşayan iki kişi "Owen ve Aniston" un durumundan yararlanmak isteyen şantajcılara rezil olmamak adına boyun eğmeleri anlatılıyor.

2005 yapımı olan bu eser .Yönetmen Mikael Håfström tarafından çekilmiştir. Clive Owen, Jennifer Aniston ve Vincent Cassel gibi oyuncular sahne almaktadır.Oyuncu performansları gayet iyi denecek düzeydedir.Amerikan yapımı bu Filmin oldukça güzel ve sürükleyici bir senaryosu bulunmakta.
Raydan Çıkanlar konusu
İş hayatında sorunları olan ve Evliliğin sorumluluklarıyla baş etmekte zorlanan adam metroda tanıştığı bayandan bir randevu alır.İş yerine de yansıyan bu dalgın umursamaz tavırlarının yarattığı sıkıntılar bir değişime ve toparlanmaya ihtiyaç olduğunu hissettirir.Metroda tanıştığı bayan ile geceyi otelde sonlandıran çift otelde soyulur ve kadın tecavüze uğrar ancak evli olduklarından durumun bilinmesini istemezler bundan ötürü polise gidemezler.Hiçbirşey bunla bitmez.. Polise bitmemesi başına daha büyük sıkıntılar açar ve soyguncu şantaj yapmaya başlar ve hasta kızı ve senelerini adadığı eşinin durumu öğrenmemesi adına kabul eder.Maddi ve psikolojik açıdan dibe vuran adam santajcı çetenin oyuncağı olur ve kurtulmanın yolunu arar

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum