seha

5,939 Görüntülenme
masaj
Resident Evil Raccoon City (şehri) izle
5.6 IMDB Puanı

Resident Evil Raccoon City (şehri) izle

(Resident Evil: Welcome to Raccoon City)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 107 dakika
Senaryo Johannes Roberts
Resident Evil Raccoon City (şehri) izle 720p,1080p türkçe dublaj, türkçe altyazılı full hd izle Raccoon şehri welcome to olarakta bilinmektedir. Resident Evil Raccoon City Konusu Johannes Roberts tarafından yazılan ve yönetilen yeni bir hayatta kalma korku filmi. Capcom'un birinci ve ikinci oyunlarının hikayelerinden uyarlanan, Resident Evil film serisinin yeniden başlatılması olarak hizmet ediyor ve aynı adlı video oyunu serisine gevşek bir şekilde dayanan genel olarak yedinci canlı aksiyon filmi olacak.
Resident Evil Raccoon City (şehri) Oyuncuları: Scodelario, Hannah John-Kamen, Robbie Amell, Tom Hopper, Avan Jogia, Donal Logue ve Neal McDonough rol alıyor.
Resident Evil 2021 filmi ni sitemizde izleyebilirsiniz. Resident Evil: Vendetta devam filmi olan raccoon şehri. 6.2 mdb puanı alarak çok büyük bir gişeyle geliyor.
resident evil: infinite darkness anime serisi ve 1998'de başlayan film sersisi ve geçen bu başlangıç hikayesi, gizemli Spencer Mansion ve talihsiz Raccoon City'nin sırlarını araştırıyor.
Resident EvilRaccoon City (şehri) Fragman sitemizde ilk partta yer almaktadır.