seha

23,828 Görüntülenme
Şahane Hayaller izle (Full Hd) 2020 Filmi

Şahane Hayaller izle (Full Hd) 2020 Filmi

  • Yapım Yılı
  • Ülke
Şahane hayaller izle Filmi full hd 2020 yılı filmleri arasında geliyor. Yerli komedi filmi fragmanı izleyicilerle buluştu.Filmin şarkısı süper.
Şahane Hayaller ile Yerli Komedi Filmi Geliyor
Birçok komedi filmi ile adını duyuran Ömer Başdoğan, Şahane Hayaller adlı filmi ile yine seyircinin kapısını çalmaya hazırlanıyor. Tamamen insanları güldürmeye odaklı filmler yaptığını söyleyen Başdoğan, kardeşi Furkan Başdoğan ile senaryosunu yazdığı bu filminde de yine tamamen seyircinin gülmesini kendisine hedef aldığını belirtti. Mizah anlayışı ile yerli komedi türünde olan filmin yapımcılığı ise ILS Vision üstlenmiş.

Oyuncu Listesi
Filmin oyuncuları ise Ömer Başdoğan, Cemil Şahin, Çetin Altay, Salih Kalyon, Suzan Aksoy ve Nazlı Pınar Kaya gibi usta oyuncular yer alıyor.
Yerli komedi filminde Ömer Başdoğan; Ömer, Çetin Altay; Adem, Cemil Şahin; Ali, Salih Kalyon; Edip, Suzan Aksoy; Şükran ve Nazlı Pınar Kaya ise Rahime karakteri ile seyirci karşısına çıkacak.
Konusu
Özellikle de Nalet Bebe, Hep Yek 3, Enes Batur Gerçek Kahraman isimli filmlerin senaristliği ile bilinen ve son yıllarda adeta sosyal medya fenomeni olmuş Ömer Başdoğan’ı kendi yazıp oynayacağı film ile seyircileri çok fazla güldürmeyi hedeflediği düşünülüyor.

Şahane Hayaller Fragman
Film konusuna dair de sosyal medyanın gücünden her zaman ki gibi yararlandığını belirten senarist, insanları güldürmeye ve mizah yapmaya çalıştıklarını, bunu gösteren bir filmi de seyirciye sunduğunu açıkladı.

Vizyon Tarihi 7 Şubat 2020
Gülmeye ihtiyaç duyan herkesin farklı mizah tarzıyla ve muhteşem oyuncu kadrosu ile komedi türünde uzun metrajlı film olarak sinema perdesinde yer alması ise 7 Şubat 2020 tarihinde gerçekleşecek. Özellikle de sosyal medya kullananların merakla beklediği filmde başrol ise Ömer Başdoğan olacak.

Vizyon Tarihi: 07 Şubat 2020
TR Dağıtım: CGV Mars D.
Şirket: Eren Medya
Filmin Türü: Komedi
Yapım Yılı: 2020