seha

922 Görüntülenme
masaj
Siccin 5 2018 Full izle
6.7 IMDB Puanı

Siccin 5 2018 Full izle

(Siccin 5)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 92 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Alper Mestçi
12 yaşındaki Hale, görenlerin değişik gözlerle baktığı, hergele hareketleri olan bir çocuktur. Babasını bilmiyordur, ama babası, annesi hamileyken aniden kaçmıştır. Annesi, halası Azra ve yaşlı babaannesiyle yaşamını süren Hale, bir gece uyurken rüyasında babasını görür, babası onu seneler evvel şeytani bir ayinin yapıldığı, dededen kalma Karain Köyü’ndeki bir yere çağırmaktadır. Bu kabusun sonrasında Hale’de korkunç değişimler belirmeye başlar. Bu durumdan halası ve halasının sevgilisi Selim dahil herkes etkilenecektir.. İyi seyirler dileriz.

Siccin 5-Yasak Ayin

Türk korku film kuşağında, en tüyler ürperten filmlerden biri olan Siccn 5, diğer Siccin serileri gibi yine, korkuseverleri ekran başına bağlıyor. Küçük masum bir kızın, ailesinin hatası yüzünden hayatının kabusa çevrilişini anlatan film, görsel efektleri ile de sanki gerçekmiş havası oluşturarak, seyircisine korkuyu en ince ayrıntısına kadar hissetirmeyi başarabiliyor.

Yerli Korku Filmi

Hale 12 yaşında küçük bir kızdır. Tavırları çoğu kişi tarafından garip ve tutarlı bulunmamaktadır. Babasını hiç tanımayan Hale, annesi, halası ve yaşlı babaannesiyle yaşamaktadır. Babası, annesi ona hamileyken ortadan kaybolmuş ve ondan bir daha kimse haber alamamıştır. Babasına duyduğu merak ve özlem onu gitgide daha huzursuz bir karaktere bürümüştür.

Siccin Final izle

Oysa onun bu garip hallerinin arkasına, yıllar önce yapılan yasak bir şeytani ayin yatmaktadır. Bir gece rüyasında babasını görür. Babası onu dedesinden kalan Karain köyüne çağırır. Bu ev ayinin olduğu evdir. O günden sonra Hale tamamen değişir. Artık o masum çocuk olmaktan çıkmış, ürkütücü bir yapıya bürünmüştür. Bundan en fazla etkilenecek olan kişi ise halası Azra ve halasının sevgilisi Selim olacaktır.

Resimler 2