seha

1,611 Görüntülenme
Vivarium izle – 2019 Korku
5.8 IMDB Puanı

Vivarium izle – 2019 Korku

(Vivarium)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Fantastic Films, PingPongFilm, Frakas Productions
  • Film Süresi 97 dakika
Yönetmen
Senaryo Lorcan Finnegan, Garret Shanley, Garret Shanley
Ödüller 3 ödül & 4 Adaylık.
Vivarium izleme 27 Mart 2019 tarihinde vizyona giren korku türündeki ''Vivarium'' filminin yönetmenliğini Lorcan Finnegan gibi önemli isim yapmıştır.

Vivarium Konusu ve Oyuncuları

Tom ve Genna isimli çift hayatlarından ilk defa bir ev alabilecek olmalarının mutluluğunu paylaşmaktadır. Bunun için bir emlakçı ile iletişime geçip kendilerine ev bulması için yardımcı olmasını isterler. Başlangıç seviye ufak bir ev tavsiyesinde bulunur.

Tuhaf hareketler sergileyen emlak acentesi adamı bu ufak kutu gibi evi almaları için onları ikna eder ancak labirent gibi olan evde mahsur kalırlar. Üzerine kendilerinin olmayan bir bebeğe bakmak zorunda kalan Tom ve Genna için işler kabusa dönüşmüştür.

Gerçek dışı olan herşeyle birlikte evin içine hapsolmuşlar ve buradan kurtulamamaktadırlar. Dokuz numaralı dairenin onlara uygun olduğunu ve sonsuza kadar bu evde kalacaklarını söyleyen emlakçının bunu kastettiğini düşünmemişlerdir. Labiranet gibi bir döngünün içinde sıkışıp kalan çiftlerin buradan çıkabilmesi imkansız gibi görünmekte.

Oyuncu kadrosunda: Imogen Poots, Danielle Ryan, Molly McCann, Jesse Eisenberg gibi isimler yer almaktadır. Filmimizi türkçe dublaj ve altyazılı dil seçenekleriyle beraber 720p 1080p kalitesinde hd olarak full seyredebilirsiniz. iyi seyirler dileriz.