seha

34,642 Görüntülenme
Zengo Filmi (2020) Yerli Komedi İzle
8.1 IMDB Puanı

Zengo Filmi (2020) Yerli Komedi İzle

  • Yapım Yılı
Şahan Gökbakar'ın yeni eseri Zengo Filmi izle.Yerli komedi dalında modacı olmak isteyen iki kadının çekişmeli hikayesini konu alıyor full hd izle Zengo Filmi Hakkında
06 Mart 2020 tarihinde gösterime girecek olan Zengo filmi usta oyuncu komedyen Şahan Gökbakar yönetmenliğinde Moda tasarımcısı olmak isteyen bir kızın hayallerini konu almaktadır.

Filmin başrol oyuncucu Yasemin Sakallıoğlu, Zerrin karakterini canlandırmaktadır. Modacı olma yolundaki en büyük rakibi Menkıbe ile acı tatlı didişmelerini konu olan bu film 2020ye damga vuracak! kesinlikle izlemeniz kaçırmamanız gerekir.

Zengo Konusu
Zerrin, yaşadığı gecekondu mahallesindeki kentsel dönüşüm planları ile birden zenginleşmiştir, elindeki parayı hayalleri doğrultusunda değerlendirmek isteyen zerrin mahalledeki kadınlara kendi tasarladığı giysileri giydirip ünlü bir modacı olmayı hayal eder, sonradan görme denilen ancak özü sözü bir kadındır. Ezelden beri kendisine rakip olan Menkıbe’nin kendi tasarımlarını çalıp bir de üzerine defile düzenlemesiyle çılgına dönen Zerrin, arkadaşlarıyla bu olayın intikamını almak ister.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

78 yorum