73,050 Görüntülenme
Bücür Full izle ( Jet Film )
5.9 IMDB Puanı

Bücür Full izle ( Jet Film )

(Bücür)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 93dk
Kategori
bücür izle, filmi jet hızında full izleyerek yorumlarda bulunabilirsiniz.Çocuklara yönelik film oldukça ilgi gördü konusuna göz atınız.
Bücür Yerli Komedi

Umut, oldukça zeki olan bir çocuktur. Zamanının büyük bir bölümünü bilgisayar önünde geçiren annesi ile hiç tanışmamıştır. Bücür filmi de Umut’un annesini bulmak konusunda net bir karar almasından sonra başlamaktadır. Umut, bu uğurda oldukça eğlenceli ve komik bir maceraya atılacaktır. Öncesinde planlarını yapan çocuk bu alanda internetten büyük yardım alacaktır. Annesinin İstanbul’da olduğunu öğrenen Umut, yolculuğuna başlayacaktır. Üstelik yolculuğu sırasında yeni arkadaşlıklar edinen çocuk, başını belaya sokmaktan da geri kalmayacaktır. Fakat Umut, başına açılan belalara karşın annesi ile tanışmak konusundaki ısrarından ve istediğinden vazgeçmeyecektir.

Çocuklar Bu Filmi Çok Sevdi

Aile ve komedi türünde olan Bücür filminin yönetmen koltuğundaki isim Umut Kırca’dır. Yapımda annesi ile tanışmak için türlü belalara giren küçük çocuk Umut, gelecek vaat eden oyuncu Berat Efe Parlar tarafından canlandırılmıştır. Komedi türünün en iyi oyuncularını bünyesinde bulunduran filmde Durul Bazan, Seren Şirince, Taner Barlas ve Hamdi Kahraman gibi isimler dikkat çekmektedir. Bücür filminin senaryosu ise Ömer Pınar ve Yaşar Arak tarafından yazılmıştır.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

426 yorum