134,651 Görüntülenme
İncir Reçeli 2 izle ( Tek Parça )
7.4 IMDB Puanı

İncir Reçeli 2 izle ( Tek Parça )

(İncir Reçeli 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 108dk
Kategori
İncir Reçeli 2 izle,Serinin final yapan 2.cisi tek parça izlemenin yanı sıra dramatik filmleri bize sunan BKM teşekkür eder full hd film izlemeye devam dileriz.
Ne Güzel Bir Tattır Bu ‘’İncir Reçeli’’

2011 yılında İncir Reçeli filminin birincisi çekilmişti. Seyirci çok beğenmişti. Birbirine aşık olan iki kişinin aşk hikayesi dramatik bir şekilde anlatılmıştı. Seyirci sinema salonunda ağladı. Çünkü aşk hikayesindeki kadın ve erkek mutlu sona ulaştılar ama sonun başlarındaydılar. Duygu ve Metin’in birbirlerine olan aşkları tutkulu bir şekilde anlatıldı. Birinci İncir Reçeli’nde bazı sahneler seyirciden olumsuz not aldı. Alkol ve sevişme sahneleriyle 18 yaş grubunun üzerinde bir konu işlenmişti.
Ama olumsuzluklar fazla göze batmadı. Çünkü konu edilen aşk çok güzeldi ve bir o kadar da masumdu. Hele ki son sahnesiyle birlikte seyirci salondan ağlayarak ayrıldı. Genç çift kavuşmuşlardı ama Duygu öldü. Hatta bu filmin kendine özgü bir şarkısı da daha sonra müzik listelerinde oldukça sevildi. Derken İncir Reçeli’nin ikincisi 3 yıl sonra çekildi. Duygu öldükten sonra Metin’in hayatında neler olacaktı? Filmde bunlar konu edildi.
İncir Reçeli 2 Konusu

Yıllarca bunalımda yaşayan Metin yine barda şarkı söylemektedir. Ama hayattan hiç zevk alamamaktadır. Evde Duygu’nun resimleri ve onun hayaliyle yaşamaktadır. Bu içine kapanık ve aşılması zor olan durum, barda barmenlik yapan Gizem’in gelmesiyle değişikliğe uğrayacak mıdır? Gizem Metin’in duvarlarını yıkabilecek midir? Metin toparlanıp yeni bir aşka kendini kaptırabilecek midir?
Ağlamaklı hüzünlü sahneler ikincide de yaşandı. Ama birincinin yerini tutmadı kanımca. İncir Reçeli 2 dede alkol sahnelerine fazlasıyla yer verildi. Gerçi bar ortamında bu sahnelerin olması normaldir. Film yine kendine özgü şarkılarıyla izleyenleri duygulandırdı. Romantizmi ile herkesi büyüledi.


Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1.161 yorum