78,449 Görüntülenme
Ip Man 4: Final izle
7.2 IMDB Puanı

Ip Man 4: Final izle

(Ip Man 4: The Finale)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 107 dakika
Yönetmen
Senaryo Tai-lee Chan, Hiroshi Fukazawa, Lai-Yin Leung, Edmond Wong
IP Man 4 veya Yip Man 4 adıyla bilinen final serili film izle, full hd olarak sitemiz 720p izleden bakabilirsiniz. İndirebilir veya izleyebilirsiniz. Serinin devam niteliğinde olan bu filmi.
4 seri filmden oluşan ve bu son bölümü olacak olan Ip Man 4: Final adlı filmi izlemek için bulunmaktasınız. Ip Man 4 filminden önce diğer bölümlerde Çin halkının savaş zamanında ne kadar acı çektiğini ve neler yaşadıklarını anlatan seride son filmi olacak olan Ip Man 4' te ise Savaş saldırı ve savunma sanatları camiasını rahatsız eden eski öğrencisinin yanına gitmeye karar veren Başroldeki Ip Man konu ediliyor. 720p izle adminleri olarak iyi seyirler dileriz.

WingChun Ustası
Wing chun ismini duyunca ilk akla gelen dünyaca ünlü Ip Man’dır. Ip Man’ın hayatını konu alan ve beyaz perdeye yansıtan günümüze kadar 4 seri film çekilmiştir. Çin den başlayarak tüm dünyayı etkisi altına alan wing chun, Ip Man sayesinde ismini duyurmuştur. Wing chun dövüş sanatı ve aynı zamanda yaşam biçimidir.
Wing Chun Akımının Başlaması
Bir dövüş sanatı olan wing chun filmlere konu olmasından sonra yaratıcısının hayatı, yaşadığı engeller ve mücadelesi daha çok merak konusu olmaya başlamıştır. Serilerin konusu ve olayları şu şekildedir;
Ip Man 1-2
Serinin birinci filminde ikinci Çin-Japon Savaşı sonrası Foshan şehrinde meydana gelen olaylar konu alınmaktadır. Wing chun hocası işgal sonucu halkını savunmak zorunda kalır.
İlk filmin devamı olan Ip Man 2 filminde ise kısa sürede olayların etkisi altına giriyorsunuz. Filmi çekici yapan diğer bir durum ise gerçek bir hikâyeyi konu almasıdır. İkinci seri de Kung Fu ustası Ip Man dövüş sanatını dünyaya yaymak için bir mücadeleye girişir. İhtişamlı yükselişi de burada başlar. Film aynı zamanda Çin kültürünü, onların kültürlerine olan saygılarını ve ailenin önemini anlatıyor.
Ip Man 3
Filmin 3. Serisi 1950’lerin sonlarında gerçekleşir. Oğlunu okuldan alamaya giden usta kendi gibi dövüş sanatıyla ilgilenen biriyle tanışır. Diğer yandan Sang isimli bir çete içinde Ip Man’ın da oğlu olan bir grup öğrenciyi kaçırır.
Ip Man 4 Macerası Devam Ediyor
Ip Man kasırgasının devamının da izleyicileri yine ekranlara bağlayan bir film geliyor. Wing Chun ustası Ip Man ABD’de Wing Chun okulu açarak dövüş sanatları topluluğunu rahatsız eden öğrencisinin yanına gitmeyi kafasına koymuştur. Bununla beraber olaylar peşi sıra devam edecektir. Nefesleri kesen bir film daha izlemeye hazır olun.

Serinin diğer filmleri 3

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3.320 yorum