1,496 Görüntülenme
Kaptan (Captain) Marvel 2019 izle
7.1 IMDB Puanı

Kaptan (Captain) Marvel 2019 izle

(Captain Marvel)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 124dk
Senaryo Nicole Perlman
Captain Marvel
Artık gözler iyiden iyice Captam Marvel filmine çevrildiği için bu filmin olağan üstü dünyası da izleyiciler tarafından merakla bekleniliyor. Sinematik bir evrende var olan bu filmin kendine has belirgin özelliklerinin ön plana çıktığını söylemek mümkün oluyor. Captain Marvel evrenin en güçlü olan kahramanları arasında yer alıyor. O kötülerle mücadele ederken inanılmaz bir güç gösterisinde bulunuyor. Özgün bir öyküye sahip olan bu film; ilerledikçe izleyicisini kendisine bağlıyor. Galaksi savaşlarını mı izlemek istiyorsunuz; bu film tam da size göre!
C-53 olarak tanımlanan yeni bir dünyada yapılan mücadelelere bu filmde rastlamak mümkün oluyor. Yine filmde son derece etkileyici aksiyon sahnelerine de rastlamak mümkün oluyor. Bu noktada Captain Marvel; mükemmel bir aksiyon grubunda yer alan sinema filmi olarak karşımıza çıkıyor. Hem şaşırtıcı hem de gizemli bir öyküsü bulunan Captain Marvel; farklı sürprizlere de imzasını atıyor. Böylece izleyicisini ekrana bağlamasını da başarıyor.
Captain Marvel Filminin Konusu
Tam olarak kendini keşfetme öyküsünü içeriğinde barındıran Captain Marvel; Carol adındaki kahramanın uykularının kaçmasıyla başlıyor. O uykusunda dahi tuhaf şeylerle karşılaşıyor. Bu durum ise kahramanımızın uykularının kaçmasına neden oluyor. Filmde bambaşka bir medeniyet olarak karşımıza çıkan Kredd medeniyetiyle tanışıyoruz.
Söz konusu çağdaş gezegenin sıra dışı bir öyküyü içeriğinde barındırdığın çok geçmeden anlıyoruz. Yapay zekalıların duygularla mücadele ettiği bu gizemli dünyada kahramanımız tüm kötülerle savaşmak durumunda kalıyor. Coral ilk başlarda kendisine ait olan özel güçleri tam olarak kullanabilmeyi başaramadığı için zor durumlarda kalıyor. Ancak zaman içerisinde özel güçlerini etkili bir şekilde kullanmaya başlayınca mücadele tam anlamıyla başlıyor.

Resimler 2