1,594 Görüntülenme
Şeker Çocuk (Honey Boy) Türkçe izle
7.5 IMDB Puanı

Şeker Çocuk (Honey Boy) Türkçe izle

(Honey Boy)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Amazon Studios
  • Film Süresi 94 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Shia LaBeouf
Ödüller 5 ödül & 26 Adaylık.
Şeker Çocuk Honey Boy Filmi Hakkında
7 Şubat 2020 tarihinde gösterime girecek olan film Şeker Çocuk Honey Boy filmi biyografi ve dram tarzında çekilmiştir. Ünlü sanatçı ve aktör Shia Saide Labeouf’un hayatından kesitlerin sunulacağı ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatılacağı film, oldukça fazla ilgi göreceğe benzemektedir. Filmin yönetmeni Alma Har’el’dir.

Filmin başrol oyuncuları Lucas Hedges, Shia Saide Labeouf, Noah Jupe’dir. Kendi hayatını yine kendisinin canlandıracağı ve anlatacağı ünlü aktör Shia Saide Labeouf, sevenleri tarafından merakla beklenilmektedir. Ünlü kişilerin yaşam hikayeleri ve başlarından geçen olaylar çoğu kişi tarafından merak edilir. İşte sizin de bu gibi meraklarınız varsa bu filmi kaçırmamanız gerekir.

Şeker Çocuk Honey Boy Konusu
Ünlü aktör Shia Saide La Beouf’ın çocukluk ve gençlik dönemlerinde neler yaşadığı, nasıl bir hayat sürdüğü, nelerle mücadele ettiğine dair olaylar Şeker Çocuk Honey Boy filminde anlatılmaktadır. Hareketli bir çocukluk hayatı içerisinde büyümesi, ilerleyen zamanlarda babasına küsmesi ve bu kırgınlığı gidermek için onunla bir araya gelmesi dram tarzında film sevenler için senaryoya alınmıştır.

Bütün bu olayları yaşarken ünlü oyuncunun girmiş olduğu psikolojik durum ve bu durumla mücadele etmesi ve içerisinde olduğu zorluklarla dolu hayatı filmde anlatılmaya çalışılmıştır. Kısacası ünlü oyuncunun hayatına dair olan her şeyi görebilmek için, onun hayat hikayesi filme çekilmiş ve izleyicilere aktarılmak istenmiştir. Gerçek hayat hikayesinin anlatılmış olduğu Şeker Çocuk Honey Boy filmini izlemenizi tavsiye ederiz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum